Ahojte lidičky! Doufám že se vám tady líbí a píšete komentíky..! ☺☻♥♥☻☺

Martina Balogová...

25. ledna 2007 v 19:37 | Mishejinka |  Celebrity...

Martina Balogová...

Narodila jsem se v Ústí nad Labem 11.listopadu 1978. Vyrůstala jsem se svými rodiči a sestrou ve starším domě, kde jsem strávila nádherné dětství. Když jsem byla malá přála jsem se stát listonoškou - nevím proč, ale přišlo mi to v té době legrační.
Už v dětství jsem začala vnímat muziku, ke které nás tatínek, jako muzikant, vedl a učil nás poslouchat kvalitní muziku. Měli jsme také své idoly, jako například Chakka Khan, Lisu Stansfield, George Michaela, Earth Wind a Fire atd. Byla to pro mě temperamentní muzika, na kterou jsem si ráda zatancovala i zaspívala. Ve škole jsem nikdy hudební výchovu moc ráda neměla.
Už tehdy bylo mým snem natočit nějaké super CD, což se mi nakonec splnilo.
V osmnácti letech jsem vyjela s tátovou kapelou do zahraničí. Neměla jsem žádné zkušenosti a vše jsem se učila za pochodu. Bylo to pro mě těžké, ale zato moc krásné období, kdy jsem se naučila disciplíně a samostatnosti. V té době jsem už věděla, že chci jen zpívat. A tak jsem přešla do kapely Alexis, které jsem zůstala věrná sedm let. Hodně jsme koncertovali v zahraničí.
V roce 2003 mě sestra s rodiči přihlásili do soutěže Česko hledá SuperStar. Dostala jsem se až do finále. Byla to pro mě veliká životní zkušenost a nastartovalo to moji profesionální dráhu. Jsem vděčná všem fanouškům, kteří mě v té době podporovali a posílali mi své hlasy.
Moje oblíbené barvy jsou černá, modrá a bílá. Ráda kreslím a vařím dobrá jídla pro všechny, které mam ráda. Nemam ráda koprovou omáčku. Mezi moje nejoblíbenější oblečení patří džíny a zároveň ráda zkouším vše nové. Ráda řídím rychlá auta. Ve volném čase ráda podívám na dobrý film nebo vyrazím do přírody.
Velký sen natočit CD v angličtině se mi splnil. Teď pilně pracuji a zkouším s novou kapelou, abychom mohli uskutečnit řadu živých koncertů. V blízké době se bude točit druhý videoklip.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama