Ahojte lidičky! Doufám že se vám tady líbí a píšete komentíky..! ☺☻♥♥☻☺

David Spilka...

28. ledna 2007 v 18:26 | Mishejinka |  Celebrity...

David Spilka...Vzpomínáte si z rozřazovacích kol české SuperStra3 na výstup Davida Spilky (co asi skrývá pod svým šátkem? Tajemství čepek Standy Dolínka? :), který v divadle předvedl, že vlastně nic nepředvedl a pouze trochu zaintonoval na danou melodii?
Tak tento soutěžící má tátu, vystupujícího v olomoucké skupině Calibos, který jak se zdá, je nejen dobrý muzikant, ale i manažer. Proč? Protože pustila trocha zajímavých informací o Davidově "divadelním výstupu" bulváru a hned je z toho titulka dne :) A co že Blesku prozradil?
David Spilka manipuluje s porotou - flink?
Prozradil, že David Spilka vcelku chytře vsadil v divadle vše na jednu kartu, v okamžiku, kdy porotci soutěžícím prozradili, že nějaké ty výpadky textu jim budou tolerovat. Spilka to vzal doslova a "zapomněl" celou písničku. Tedy zapomněl, radši než aby se stresoval do noci jako ostatní učením textu, odebral se na své lože, aby si jeho jistě zajímavý rockový hlas náležitě odpočinul.
David Spilka - rozsah 3 a půl oktávy
Věříme, že nechá svůj hlas před přímými přenosy odpočívat častěji, aby pak mohl vyseknout něco ze svého údajného rozsahu 3 a půl oktávy. Jak dnes informoval bulvární Deník aha Ani se už radši neptám, kdo Deníku Aha tuto informaci prozradil, že by zase tatínek? :))
Zpocenej sex Davida Spilky - mp3 ke stažení
Než uslyšíme Davida v sobotu poprvé pořádně zpívat v Superstar 3, tak se můžeme zaposlouchat do jeho hlasu v Písni zposenej sex, kde vypomáha svému otci ve skladbě již zmíněné olomoucké kapely Calibos.
Vypadá to, že rodina Spilkových umí v českém showbyznysu velmi solidně chodit. Otec skvělý manager, který vytváří okolo svého synka patřičný mediální humbuk a v této soutěži je velmi důležité, odlišit se a nesplynout s davem a jeho synek David? Zatím ho hodnotím jako velmi dobrého stratéga, rockového rebela, nikoliv podvodníka jako Blesk :)
Už se těším, až si v některém z dalších kol vysekne třeba píseň od Pearl Jam :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama